Życzenia miłosne. Wierszyki miłosne na każdą okazję 2020

Życzenia, kartki

życzenia miłosne

W dniu Ś więtego Walentego dla misiaczka kochanego wielkie serce śle ja skrycie bo ja Kocham Cię nad życie. Wróć do mnie mój misiaczku z dalekich obcych dróg. Jeśli nawzajem ofiarujemy sobie nasze rany, powoli je zaleczymy. Nikt mi nie da tak słodkiego buziaka jak ty! Niech odejd± smutki, troski, by nast±pi³ dzieñ rado¶ci. Jesteś dla mnie osobą doskonałą.

Next

Dla Zakochanych: Życzenia i wierszyki walentynkowe

życzenia miłosne

Nie dawaj, o święty, więcej takich złudzeń, Daj w podarku męża, choć w ostatni grudzień, Bo gdy pod choinkę męża nie dostanę, To już starą panną na zawsze zostanę. Znajdź u nas idealne dla Twojej miłości życzenia walentynkowe. Piękne wiersze o miłości szczęśliwej Tak, często czytamy wiersze o miłości smutnej, tragicznej, ale przecież nie do niej dążymy! Tak wiele jest złego, szarego, groznego, Ze smutno i płakać się chce. Przyjaźni moc połączyła nas W wielki sznur długich lat Gdzie będziesz Ty i będę i ja Gdzie nie będzie bólu ani zła Gdzie przyjaźń będzie wiodła nas Po długich życia ścieżkach I tylko Ona i więcej nikt Bo tylko Ona będzie Razem z nami w parze iść! Dla Ciebie wszystko Koło ciebie nic oprócz mnie Z tobą chce wszystko Przy Tobie nie trzeba mi nic W Tobie me serce Jak zaklęte Magiczne nic I ta czerwień Wszystkich kolorów Chory tylko z miłości do Ciebie Jakże miłej i nieskończonej Troszkę szalonej, lecz niezwyciężonej Słodkiej jak kropla czerwonego wina Wieczna bo jest prawdziwa. Możesz wybierać z bazy gotowych tekstów lub dodawać swoje własne teksty.

Next

Najlepsze ¯yczenia

życzenia miłosne

Kocham Cię bardzo, I Ty dobrze o tym wiesz. Niech nasza miłość się raduje i nigdy smutku nie posmakuje. Sękate konary wygładzę przytulę zmęczoną głowę do pnia co niewzruszony nawałnicom się opiera Bądź mi jak drzewo Zapuść korzenie tu i teraz W koronie twoich czułych rąk znajdę schronienie Kładę dłoń i czuję pod palcami pulsowanie życiodajnych soków Autor: olina Co chcę Tobie dać ,,Bo Ciebie k. Nie pytaj czy kocham przecież Twe imię od dawna jest w mym sercu wytatuowane, a nasze życia, na pozór odmienne, od lat są ze sobą splątane. Niech Walenty Ci się śni, miłej nocy życzę Ci. Pewnie sam wiesz Że kochasz być tuż przy mnie. Tańcz, jeśli świeci słońce i gwiżdż, jeśli pada deszcz.

Next

Życzenia

życzenia miłosne

Wieczory się dłużą, A ich jest tak dużo, Nikt bliski nie puka do drzwi. W dzień Świętego Walentego Usiądź chwilę w ciszy Może Twoje serce Bicie mego serca usłyszy… W nasze piękne Walentynki życzę Ci wesołej minki, aby uśmiech na Twej twarzy choć raz dziennie się przydarzył Oprócz tego życzę Tobie, żebyś myślał o osobie, która pisze to do Ciebie, której z Tobą jest jak w niebie A ponadto życzę także, żebyś zdrowy był, a jakże! Nie mam żadnej wiadomości od Ciebie! Choć rzadko Cię widzę, dotykam mniej. Na ustach rozświetlił się uśmiech, tak jak rodzi się wiosna. Każdy czeka przed snem na coś miłego. Niech nadejdą tamte czułe dni, kiedy mówiliśmy sobie Ja i Ty. Nie mogę Wam przesłać róż kwitnących Tylko moc życzeń gorących.

Next

Najlepsze ¯yczenia

życzenia miłosne

Jesteś jak księżyc, który tak bardzo mnie fascynuje. Pamiêtaj, ¿e ¿ycie to jest ¶wiat w którym mo¿esz rozkwitaæ jak kwiat. Czy tylko w Walentynki ślesz czułe słówka do dziewczynki? Tęsknię za Tobą, Za głosem Twym moje Ty kochanie! Nie wyśnione sny,w których jesteśmy My, Pełni porządania, namiętności i miłości. Dziękuje że trwałeś taki daleki ale najbliższy… Żałuję że nie patrzysz już na mnie tak jak dawniej… Mimo wszystko… kochanie kocham Cię i dziękuje…Chciałabym Ci dać wiosenne zorze. Była piękna, była śliczna, Nie wiedziałem o niej nic. Serce tęskni, serce drży, jeśli kochasz - napisz mi! O święty Walenty, dręczą mnie wyrzuty, Daj męża natychmiast, bo się zaczął luty.

Next

Miłosne SMSy, Miłosne wierszyki, życzenia miłosne

życzenia miłosne

Jak sen, kiedy strudzony w pościeli tonę. Mój ukochany mówi tak ślicznie, że nieruchomieję jak przez magiczny czar. Serdecznie zapraszamy - wybierajcie życzenia, dołączajcie je do kartek elektronicznych i wysyłajcie. Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu, dzięki czemu w krótkiej chwili będziecie mogli z nich korzystać. Nie wiem… Dlaczego Ty pozwalasz mi w nie zaglądać? Ty mi dasz serduszko Twoje - Pokochamy się oboje! Choć do koła chłopców tyle, dla mnie jesteś tylko ty. Jescze w łóżku, wannie i gdzie wolisz jeśli tylko mi pozwolisz! I widzę rzeczy całkiem niedawne, lecz nie dla wszystkich ludzi jawne.

Next