ژانر شهوانی. معرفی بهترین فیلم های سینمایی اکشن و جذاب

داستان ترسناک آمریکایی

ژانر شهوانی

۹- هاوسو ۱۹۷۷ فیلم ترسناک «هاوسو» Hausu به معنای «خانه» یکی دیگر از فیلم های ترسناک ژاپنی است که از کلاسیک های این ژانر به شمار آمده و در سال ۱۹۷۷ توسط نوبوهیکو اوبایاشی ساخته شده است. با ورود به براتیسلاوا، اسلوواکی متوجه می شوند به قاچاقچی های انسان فروخته شدند که مردم ملیت های مختلف را برای شکنجه به این مسافرخانه می آورند. ۱۳- ایچی قاتل ۲۰۰۱ فیلم «ایچی قاتل» Ichi the Killer یک فیلم ترسناک جنایی ساخته تاکاشی میکه در سال ۲۰۰۱ است که بر اساس یک سری مانگا از هیدئو یاماموتو ساخته شده است. ترجمه و تالیف : خسرو خطیبی ——————————————————————————————————————————————————————— برای تماشای تریلر بهترین فیلمهای فانتزی ۲۰۱۶ به مراجعه نمایید. تاینی دالی در نقش بهترین دوست او که به طزر خشنی صادق است، می درخشد. قسمت دوم این مطلب را در مطلبی با عنوان «» مطالعه نمایید. لهجه خاص او در تمام طول فیلم ثابت است و تغییری هرچند کوچک در ان دیده نمی شود، حتی در صحنه ای که قصد دارد خود را به عنوان یک ایتالیایی مادرزاد جا بزند.

Next

بهترین فیلمهای فانتزی 2016

ژانر شهوانی

فیلم های ترسناک ژاپنی معمولاً از ترسناک ترین، عجیب و غریب ترین و گاهی ناخوشایندترین فیلم های ژانر وحشت هستند. این فیلم مانند اکثر آثار اسپیلبرگ نظرات مثبت منتقدین را به همراه دریافت کرد اما با فروش فقط ۱۷۸ میلیون دلار در برابر بودجه ۱۲۸ میلیون دلاری در گیشه چندان موفق نبود. خلاصه داستان شارلوت اسکارلت یوهانسون 25 ساله، همراه با شوهرش، جان جیووانی ریبیسی که یک عکاس موفق آمریکائی است، به توکیو می رود. مضاف براینکه این فیلمساز همواره برپایه دیدگاههای خودحملات بی رحمانه ای به دوعنصرمذکور نموده وآنان راموردآماج تهاجمات خودمی نماید. هیچ حس ترس یا چندش هم به من منتقل نکرد.

Next

آگوستین (فیلم)

ژانر شهوانی

معرفی بهترین فیلم های سینمایی اکشن و جذاب اگر قصد دارید فیلمی جذاب و ماندگار را جهت سرگرمی تماشا کنید ما در این بخش 10 فیلم برتر تاریخ سینمای جهان را به شما معرفی خواهیم کرد که با دیدن این فیلم ها خسته نخواهید شد. بلیچ جوسِی:یک ژانر خیلی کم یاب، مخاطبِ هدف، زنان بالغ بین ۱۸ تا ۴۰ هستند. سرجیو لئونه در طول دوران فعالیت خود 5 فیلم وسترن ساخت و خوب، بد، زشت «The Good, the Bad and the Ugly» همواره به عنوان شاهکار وی شناخته میشود. ۱۱- ماربیتو ۲۰۰۴ «ماربیتو» Marebito فیلم ترسناک دیگری به کارگردانی تاکاشی شیمیزو است داستان مردی به نام ماسوکا را روایت می کند بعد از تماشای یک مرد محشت زده که با فرو کردن چاقو در چشمش خودکشی می کند به تصویربرداری از از صحنه های ترسناک روی می آورد. خواهش میکنم درخاستمو جدی بگیرین.

Next

آگوستین (فیلم)

ژانر شهوانی

تمامی این شخصیت ها طوری به تصویر کشیده میشوند که انگار به صورت واقعی در چنین مخمصه ای گرفتار شده و با ان روبر میشوند. فیلم صربین به نظرم فیلم مریضی بود و ساخت جذابی هم نداشت. با ورود غریبه ها به خانه توسط همسرش زن به بارداری خود پی می برد و با استقبال مردم از همسرش به عنوان یک شاعر و ورود بیشتر آن ها به خانه، زن شکنجه دیده و عذاب می کشد. ستارگانی چون کتی هولمز، رالف اینسون، اوواین یومن و کریستوفر کانوری در این فیلم ایفای نقش می کنند. این فیلم پر از صحنه های آزاردهنده است و گرچه از لحاظ تجاری و هنری شکست خورد اما صحنه های آزاردهنده آن فرموش نشدنی است.

Next

برترین فیلم‌های ترسناک ژاپنی که باید ببینید

ژانر شهوانی

فیلم در همان صحنه ابتدایی با یک موجود شبیه آدم آهنی شروع می شود که در فضایی پر از لوله و دود، با خشونت تمام پای خود را شکاف داده و یک میله آهنی در در آن فرو می کند. کتاب جنگل داستان زندگی Mowgli کودک بی سرپرستی را تعریف می کند که به کمک حیوانات محافظش در جنگل ، سفری برای شناخت خود و گذشته اش را در برابر تهدیدات ببری خونخوار به نام شیر خان آغاز می کند. در یکی از پرونده ها به زنی برمی خورد که تا به حال با انسان رو به رو نشده. در اینجا نمی خواهیم این موضوع را قضاوت کنیم. سبک پاپ و راک ژاپنی بیشترین استفاده رادارند، به همچنین رپ، پانک و متال.

Next

بهترین فیلمهای فانتزی 2016

ژانر شهوانی

در تمامی ان فیلم های رازآلود سیاه و سفید به شخصیت های اصلی نگاه می کردیم تا رازها و اسرار موجود را کشف کند و همزمان به خود خواهیم گفت: فیلم جذاب لبوفسکی بزرگ «اوه پسر. در این فیلم از عیاشی ها و خوشگذرانی های متعددی سخن به میان می آید؛ مواد مخدر، پارتی های طولانی هر روزه تا رقصیدن بی محابا. به گورت تف میکنم — I Spit On Your Grave — 1978 یک فیلم زننده و آزاردهنده که سری های مختلف آن ساخته شد و این سری ها با بازسازی آن در سال 2010 آغاز شدند. بازی بی بدیل و ماندگار والتز در نقش یک افسر بی احساس و بیرحم از یک طرف مسحور کننده و از طرف دیگر چندش آور است. «هاوسو» داستان یک زن جوان را روایت می کند که همراه با ۶ نفر از همکلاسی هایش به خانه خاله بیمار خود در مناطق روستایی می رود و بلافاصله با اتفاقات ترسناک و غیرطبیعی مواجه می شود. این فیلم ترسناک علمی تخیلی توسط شینیا تسوکاموتو کارگردانی شده و و یکی از فیلم های کالت کلاسیک ترسناک ژاپنی است که با بودجه ای ناچیز ساخته شد.

Next

لیست زننده ترین و زجرآورترین فیلم های تاریخ سینما به همراه خلاصه داستان

ژانر شهوانی

چطور ممکن است یک فیلمساز منطقی چنین فیلمی بسازد؟ تماشای شکنجه، آزار جنسی، فشار جنسی و تحقیر گروهی از زنان و مردان جوان آسان نیست. جف بریجز در این فیلم نقش شخصیت «دود» را بازی میکند، یک بازنده دوست داشتنی که همیشه دوست دارد بولینگ بازی کند هر چند هیچوقت او را در حال انجام این کار نمی بینیم. پس از او با ۱۲ نامزدی و ۵ جایزه، با ۹ نامزدی و ۱ جایزه و با ۶ نامزدی و ۲ جایزه، قرار دارند. او همان مامور 007 اورجینال بود و بنیان دوست داشتنی این شخصیت را بنا نهاد، نمونه اولیه ای که تمامی بازیگران بعدی این نقش دستکم یکی از ویژگی های او را مورد استفاده قرار داده و از آن الهام گرفته اند. این فیلم پر از صحنه های آزاردهنده رابطه جنسی، فشار و شکنجه است که عقلانیت فیلمساز را زیرسوال می برد. شهدا — Martyrs — 2008 تلاش یک زن برای انتقام گرفتن از مردمی که در کودکی او را دزدیده و به او تجاوز کردند به همراه دوستش که او هم قربانی تجاوز است، ماجراجویی را آغاز می کند که زندگی هردویشان را به جهنم بدل می کند. وقتی پای انیمه در میان باشد، ریشه های ژانر وحشت و گور کاملا در هم تنیده می شوند، به این معنی که هردو ویژگی های مشترکی با هم دارند.

Next